eRejestracja

                                                             DRODZY PACJENCI!

  Uprzejmie informujemy że w chwili obecnej mogą występować problemy z prawidłowym zakładaniem kont w portalu eRejestracja od strony Państwa czyli PACJENTA. Problem skutkuje tym, że nie można po założeniu konta prawidłowo wykonać rezerwacji, za co przepraszamy w imieniu producenta. Jeśli u kogoś z Państwa wystąpi opisany problem proszę o maila na: admin@przychmed.pl, konto zostanie poprawione.

     Uprzejmie informujemy o uruchomieniu serwisu eRejestracji w naszej Przychodni! Prosimy przy zakładaniu kont użytkownika o rozważne uzupełnianie danych. W polu nazwa użytkownika proszę wpisywać inną opcję aniżeli nazwa email.

Uprzejmie prosimy o rezerwacje terminów do swoich lekarzy internistów!

Podanto prosimy o uwzględnienie że godzina umówionej wizyty może ulec przesunięciu. Lekarz realizuje teleporady w godzinach przyjęć pacjentów. Prosimy o zrozumienie!

 

Bardzo ważne!

RODZIC/OPIEKUN zakłada konto dla dziecka, jako subkonto będąc zalogowanym na własne konto eRejestracji. W tym momencie rozwija panel u góry z prawej strony portalu eRejestracja i wybiera opcję drugą od góry SUBKONTA.


W przypadku poradni ginekologicznej (Poradni K) pacjentki w ciąży proszone są o rejestrację telefoniczną lub bezpośrednio w poradni.